ARCHIWUM - Marzec 2010 r.
trening
28.03.2010


W dniu dzisiejszym przy pięknej słonecznej pogodzie, jak na otwarcie sezonu letniego przystało na rondzie zjawiło się około 70 osób ...

i zwycięzcą dzisiejszego treningu został:

Dariusz Banaszek

Wyniki dzisiejszego treningu:

  1. Dariusz Banaszek 100 pkt.   
  2. Piotr Kieblesz 70 pkt.
  3. Bartłomiej Mazurek 50 pkt.
  4. Adam Ważny 40 pkt.
  5. Andrzej Urbański 36 pkt.
  6. Jerzy Gajewski 32 pkt.
  7. Michał Dobrzyński 28 pkt.
  8. Wojciech Kwiatek 24 pkt.
  9. Wojciech Kwiatek 24 pkt.
  10. Sylwester Matusiak 16 pkt

11. Krzysztof Babicz 10 pkt.

do pobrania klasyfikacja XLS by BRAT :)
<<< klasyfikacja 2010 >>>

Jeżeli ktoś chciał by uzupełnić, bądź skorygować w/w wyniki to proszę pisać rondobabka@wp.pl

Pozdrowienia z CYPRU !
22.03.2010


Kolarze Rondo Babka Team na Cyprze !

 

Rozpoczecie sezonu letniego 2010 !
28.03.2010


Sezon zimowy dobiega końca i już niedługo, bo 28 marca po zmianie czasu z zimowego na letni spotykamy się na Rondzie Babka o godzinie 9:00. Jak co roku w pierwszą niedzielę czasu letniego odbędzie się pierwszy punktowany trening zaliczany do klasyfikacji Rondo Babka Team. Jak co roku ściganie będzie się odbywać zgodnie z poniższym regulaminem.

<<< REGULAMIN >>>

W tym roku rywalizacja będzie się odbywać na tej samej trasie co rok temu. Nowością jest wprowadzenie specjalnej klauzuli zdobywania punktów za mijesca 11-15 dla kategorii III, VI, V. Aby zapoznać się z trasą przygotowaliśmy mapę, na której wyścigowa runda Rondo Babka Team zaznaczona jest na czerwono: 

(Mapa jest szczegółowa, a co za tym idzie jest dość sporych rozmiarów - 669 kb i może się dość długo wczytywać. Pod mapą znajduje się jej kopia w formacie rar.) 

mapa_nasielsk

opis trasy:

Wyjazd z ronda w kierunku mostu Gdańskiego. Za przeprawą na rondzie skręt w lewo w ulicę Jagiellońską. Dalej cały czas prosto aż do Jabłonnej, gdzie za ostatnimi światłami następuje skręt w prawo na Chotomów, a następnie cały czas prosto, pokonując tory kolejowe, aż do miejscowości Olszewnica Stara, gdzie na skrzyżowaniu skręca się w prawo o 90 stopni w kierunku Legionowa. Po drodze mija się mostek nad Kanałem Brudnowskim, by zaraz skręcić na kolejnej Krzyżówce w lewo na Dębe. Zaraz za zaporą, przez najbliższe rondo kierujemy się prosto, aż do miejscowości Chrcynno, mijając po drodze krzyżówkę, na której skręca się w lewo, aż do samego Nasielska. Dalej jedziemy główną drogą nr 571 mijając po drodze Stare Pieściorgi, Ruszkowo, aż do miejscowości Borkowo, gdzie następuje skręt w lewo w boczną drogę. Na tym odcinku za miejscowością Błędowo skręcamy w lewo na most nad rzeką Wkra. Za przeprawą po wzniesieniu skręcamy w prawo. Dalej jak droga prowadzi przejeżdżamy przez Goławice Pierwsze, Gołąwice Drugie, i po niedługim czasie wyjeżdżamy w Pomiechówku. W tym miejscu następuje skręt w prawo. Dalej pokonujemy przeprawę nad Wkrą i kierujemy się na Stanisławowo. Następnie za torami skręcamy w lewo na Nowy Modlin. Dalej na skrzyżowaniu kierujemy się w lewo w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Dalej pokonujemy most nad Narwią i Wisła. Za przeprawami przed "Starym Mostem" skręcamy w lewo na Jabłonną. Od tego momentu jedziemy cały czas drogą nr 630 pokonując po drodze Bożą Wolę, Suchocin, Skierdy, aż dotrzemy do Jabłonnej, gdzie usytuowana jest meta.

Warszawa - Jabłonna - Chotomów - Stara Olszewnica - Kałuszyn - Dębe - Chrcynno - Nasielsk - Pieściorgi - Ruszkowo - Borkowo - Błędowo - Pomiechówek - Goławice Pierwsze - Gołąwice Drugie - Pomiechówek - Stanisławowo - Nowy Modlin - Boża Wola - Suchocin - Skierdy - Jabłonna 


t
l