MENU
TRASY

"Pomiechówek"


Wyjazd z ronda na Pragę mostem Gdańskim. Na rondzie skręt w lewo w ulicę Jagiellońską. Dalej cały czas prosto przez Jabłonną, aż do Nowego Dworu Mazowieckiego i tam następuje skręt w prawo. Następnie pokonujemy mosty i po lewej stronie mijamy Twierdze Modlin. Dalej na szczycie wzniesienia skręcamy w prawo na Modlin. Następnie jedziemy prosto, przecinamy drogę nr 62 skręcając w lewo na Nowy Modlin. Dalej prosto przejeżdżamy przez Kosewo, Cegielnia-Kosewo, Wymysły i dojeżdżamy do Janowa. W tym miejscu skręcamy w prawo. Dalej jadac prosto mijamy po lewej pole golfowe, Błogosławie, Falbogi Borowe, Błędówko i po wyjeżdzie z lasu i dojeźdżamy do skrzyżowania z ulicą Słowiańską. W tym miejscu skręcamy w prawo. Dalej jedziemy prosto i po ochwili SKRĘCAMY W LEWO NA MOSTEK NAD WKRĄ. Za przeprawą po wzniesieniu skrecamy w prawo. Dalej jak droga prowadzi przejezdzamy przez Golawice Pierwsze, Golawice Drugie, gdzie na szczycie podjazdu w lesie usytuowana jest GÓRSKA PREMIA. Następnie po paru kilometrach dojedziemy do skrzyżowania z droga nr 62. Jest tu szeroko i mamy dobrą widoczność do bezpiecznego skrętu w prawo na Stanisławowo. Pokonujemy most, podjazd by następnie za torami skręcamy w lewo na Modlin. Dalej na skrzyżowaniu kierujemy się w lewo w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Następnie pokonujemy most nad Narwią. Za przeprawą przed „Starym Mostem” skręcamy w lewo na Jabłonną. Od tego momentu jedziemy cały czas droga nr 630 pokonując po drodze Bożą Wolę, Suchocin, Skierdy, aż dotrzemy do Jabłonnej, gdzie usytuowana jest meta.

Warszawa - Jabłonna - Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Modlin - Kosewo - Cegielnia Kosewo - Wymysły - Janowo - Błogosławie - Falbogi Borowe - Błędówko - Goławice I - Goławice II - Pomiechówek - Stanisławowo - Modlin - Nowy Dwór Mazowiecki - Boża Wola - Suchocin - Skierdy - Jabłonna - Warszawa

"Nasielsk"


Wyjazd z ronda w kierunku mostu Gdanskiego. Za przeprawa na rondzie skret w lewo w ulice Jagiellonska. Dalej caly czas prosto az do Jablonnej, gdzie za ostatnimi swiatlami nastepuje skret w prawo na Chotomów, a nastepnie caly czas prosto, pokonujac wiadukt nad torami kolejowymi, az do miejscowosci Olszewnica Stara, gdzie na skrzyzowaniu skreca sie w prawo o 90 stopni w kierunku Legionowa. Po drodze mija sie mostek nad Kanalem Bródnowskim, by zaraz skrecic na kolejnej Krzyzówce w lewo na Debe. Zaraz za zapora, przez najblizsze rondo kierujemy sie prosto, az do miejscowosci Chrcynno, mijajac po drodze krzyzówke, na której skreca sie w lewo, az do samego Nasielska. Dalej jedziemy glówna droga nr 571 mijajac po drodze Stare Piesciorgi, Ruszkowo, az do miejscowosci Borkowo, gdzie nastepuje skret w lewo w boczna droge. Na tym odcinku za miejscowoscia Błędowo SKRĘCAMY W LEWO NA MOSTEK NAD WKRĄ. Za przeprawą po wzniesieniu skrecamy w prawo. Dalej jak droga prowadzi przejezdzamy przez Golawice Pierwsze, Golawice Drugie, gdzie na szczycie podjazdu w lesie usytuowana jest GÓRSKA PREMIA. Następnie po paru kilometrach dojedziemy do skrzyżowania z droga nr 62. Jest tu szeroko i mamy dobrą widoczność do bezpiecznego skrętu w prawo na Stanisławowo. Pokonujemy most, podjazd by następnie za torami skręcamy w lewo na Modlin. Dalej na skrzyzowaniu kierujemy sie w lewo w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Dalej pokonujemy most nad Narwia. Za przeprawa przed „Starym Mostem” skrecamy w lewo na Jablonna. Od tego momentu jedziemy caly czas droga nr 630 pokonujac po drodze Boza Wole, Suchocin, Skierdy, az dotrzemy do Jablonnej, gdzie usytuowana jest meta.

 

Warszawa - Jabłonna - Chotomów - Stara Olszewnica - Kałuszyn - Dębe - Chrcynno - Nasielsk - Pieściorgi - Ruszkowo - Borkowo - Błędowo - Goławice I - Goławice II - Pomiechówek - Stanisławow - Modlin - Nowy Dwór Mazowiecki - Boża Wola - Suchocin - Skierdy - Jabłonna - Warszawaw/w trasy mogą ulegać wydłużeniu bądź w miarę możliwości skróceniu, w zależności od zmian pogody jak i nastrojów w grupie.

w/w dystanse są to odległości względne, mierzone od wyjazdu z ronda do powrotu do Warszawy

 

 

 


Rondo Babka Team