Ilość odwiedzeń
ARCHIWUM - marzec
trening

28.03.2005


Tego poranka w Lany Poniedziałek na "Babce" zjawiło się 18 kolarzy. Po chwili oczekiwania na resztę kolarzy zawodnicy wyjechali na drugi punktowany trening w tym sezonie .


trening

27.03.2005


Dzisiejszego poranka na pierwszym punktowanym rondzie w tym sezonie zjawiło się zaledwie 10 osób. Po odczekaniu 15 minut kolarze wyjechali na trening ...


trening

26.03.2005


W dniu dzisiejszym na rondzie zjawiło się 26 osób. Po odczekaniu 15 minut kolarze wyjechali na trening .

Perzypominam że jutro spotykamy się o 9:00 i mamy pierwszy w tym roku punktowany trening !

WESOŁYCH ŚWIĄT !

25.03.2005


Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego, mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka !

!!! ROZPOCZĘCIE SEZONU !!!

25.03.2005


Sezon zimowy dobiega końca i należy zacząć przygotowania do rozpoczęcia sezonu. Na podstawie przeprowadzonej ankiety w nadchodzącym sezonie letnim będą obowiązywać następujące zasady:

  1. Trening punktowany będzie odbywał się tylko w niedziele i wszystkie dni świąteczne zaznaczone w kalendarzu na czerwono.
  2. Trening punktowany będzie przebiegał po znanej wszystkim trasie "Dębe"
  3. W soboty trening nie będzie punktowany. W tym dniu będziemy się starali jeździć większe dystanse ("Nasielsk" i dalej) w równym spokojnym tempie.

Niniejszym w sobotę spotykamy się na rondzie o godzinie 10:00 a w niedzielę po zmianie czasu na letni o 9:00 i tego dnia będzie miał miejsce pierwszy punktowany trening, a następnie w lany poniedziałek odbędzie się następny punktowany trening.

Przypominam wszystkim o stosowaniu się do regulaminu i zasad bezpiecznej jazdy (bo w przeciwnym wypadku będą dyskwalifikacje !!!).

Jak wszyscy zauważyli na głównej stronie pojawił się bander reklamowy firmy Danielo. Pan Daniel Chądzyński zajmujący się produkcją skarpet, rękawków i innych artykułów kolarskich zawarł z nami umowę, z której wynika że na naszej stronie będzie widniała jego reklama a w zamian on zostanie sponsorem rozdania nagród na końcu sezonu za klasyfikację generalną Pucharu Ronda Babka. Tak wiec pierwsza trójka z każdej kategorii może się spodziewać nagród rzeczowych w postaci skarpet, rękawków, nogawek, potówek itp.

Ponadto Daniel obiecał przyjechać na jeden trening i dościgać się razem z nami.

Pragnę wszystkich przestrzec przed złą nawierzchnią dróg po których jeździmy, a co za tym idzie uprasza się jadących na czele grupy o pokazywanie wyrw w asfalcie !

trening

20.03.2005


Po wielu dniach niepogody i trzymającej zimy wreszcie udało się przeprowadzić porządny trening. Na "Babce" zjawiło się 15 osób. Po odczekaniu 15 minut kolarze wyjechali na trening...


trening

12.03.2005


Ostatnimi czasy zima trzyma bardzo mocno. W weekendy na rondzie pojawia się bardzo mało osób, i zazwyczaj ci, którzy zjawią się na treningu jadą do lasu. Pozostaje mieć nadzieję, że zima w końcu ustąpi i będziemy mogli rozpocząć normalne treningi.

 
Rondo Babka