Ilość odwiedzeń
!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
31.12.2004


Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2005 chcialbym w imieniu naszej redakcji życzyć wszystkim szampańskiej zabawy i udanych fajerwerków, oraz spełnienie życzeń w nadchodzącym roku !

trening
26.12.2004


W drugim dniu świąt na Babce zjawiło się prawie 20 kolarzy. Zawodnocy wyjechali z ronda w kierunku Łomianek. Po chwili stawka przejechała przez Dziekanów i dotarła do Czosnowa. W tym miejscu część kolarzy zawróciła, a pozostała ósemka wjechała na boczną drogę prowadzącą do Leszna. Lotna premia padła łupem Aktora, który po samotnej akcji jako pierwszy przejechał tablicę z napisem Leszno. Dalej kolarze skręcili w lewo na Warszawę. Po chwili stawka przejechałą przez Zaborów, Borzęcin, Babice i dotarła do końca treningu.

trening
25.12.2004


W dniu dzisiejszym na rondzie zebrało się 8 kolarzy. Po złożeniu sobie życzeń kolarze rozpoczęli trening. Grupa dojechała do Czosnowa i zrobiła nawrót na Warszawę. Na trasie aktywnie jechał Krzysztof Skrobisz, który jako pierwszy dotarł do nawrotu. W drodze powrotnej stawka jechała spokojnie i po niedługim czasie dotarła ona do maty.

Nowy Image


Serdecznie witamy wszystkich naszych kolarzy i czytelników !!!
Jak zdążyliście zauważyć mamy dla was nowy wygląd strony.
Zmienił się nagłówek, po bokach którego widnieje nasze nowe logo zaprojektowane przez Grzegorza Haintze.
Przybyły sondy, za pomocą których nasi czytelnicy będą mogli głosować na zawarte w nich tematy.
W menu pojawiło się kilka nowych pozycji, które mają wzbogacić tematykę naszego serwisu.

!!! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!


Z okazji Świąt Bożego Nardzenia nasza redakcja składa naszym kolarzom, czytelnikom i wszystkim pasjonatom kolarstwa życzenia spokojnych, szczęśliwych i wesołych świąt, aby wam się zawsze dobrze jechało i gum nie łapało, aby się wyścigi wygrywało i przeciwników w tyle pozostawiało.
Jako prezent pod choinkę mamy dla was nowy image naszego serwisu.
Mamy nadzieję, że ta innowacja przypadnie wszystkim do gustu.

Plebiscyt
Maja Włoszczowska


Trwa 70. Plebiscyt Przeglądu Sportowego i Tempa na Najlepszego Sportowca Polski 2004 roku. Jedynym przedstawicielem, a właściwie przedstawicielką kolarstwa, która bierze udział w Plebiscycie i ma szansę zakończyć te zmagania w finałowej dziesiątce jest Maja Włoszczowska (Lotto PZU S.A.), wicemistrzyni Europy i świata, szósta zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Atenach, Pierwsza Dama Polskiego Kolarstwa - warto uhonorować jej ciężką pracę, dlatego zachęcam wszystkich do głosowania na w/w kandydatkę !!!

PODZIĘWANIA ZA POMOC DLA
JACKA FILARA


Dotarła do nas informacja, że Jacek Filar nie potrzebuje już krwi.
Lekarze wreszcie postawili właściwą diagnozę, z której wynika, że Jacek ma "najwredniejszy" z możliwych rodzaj białaczki i teraz będzie leczony bardzo silną chemią ..
.
Pani Bożena Filar, wraz naszą redakcją serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy pośpieszyli na pomoc Jackowi.
W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę kontaktować się z Panią Bożeną Filar
pod nr. Tel. 0 600 801 804 i (022) 862 59 25

trening
18.12.2004


W dniu dzisiejszym przy dość niepewnej pogodzie na „Babce” zjawiło się około 20 osób. Po odczekaniu 10 minut grupa rozpoczęła trening. Zawodnicy wyjechali z ronda w kierunku AWF. Po chwili stawka znalazła się w Łomiankach. Od początku treningu na czele stawki tempo jazdy nadawali Marek Ciunowicz – Torebka i Cezary Karpiński. Grupa przejechała przez Dziekanów i dotarła do Czosnowa w tempie około 35 km/h. W tym miejscu większość kolarzy zawróciła a pozostała szóstka skręciła w lewo na boczną drogę, której wylot znajduje się na szosie prowadzącej do Leszna. Na tym odcinku trasy na prowadzeniu zmieniali się wszyscy kolarze, i po niedługim czasie stawka wyjechała na główną drogę. Dalej kolarze przejechali przez Roztokę i zaczęli zbliżać się do lotnej premii. Na około 200 metrów przed finiszem z tyłu stawki zaatakował Piotr Kondrat – Aktor, za którym w pogoń ruszył tylko Sylwester Matusiak – SylwuS. Na ostatnich metrach minimalnie szybszy okazał się Sylwek, który nieznacznie wyprzedził Piotrka. Dalej w/w dwójka poczekała na resztę stawki i wszyscy zawodnicy skręcili w lewo na Warszawę. Na tym odcinku trasy zawodnicy jechali parami i tylko czasami na czele pojawiał się Torebka, który nieco podkręcał tempo jazdy. I tak kolarze przejechali przez Zaborów, Borzęcin, Babice i dotarli do Warszawy.

trening
12.12.2004


W dniu dzisiejszym na rondzie zjawiło się około 15 osób. Po odczekaniu 15 minut kolarze wyjechali na trening ...


trening
11.12.2004


Dzisiejszego słonecznego poranka na „Babce” zjawiło się ponad 20 kolarzy. Po odczekaniu 11 minut grupa wyjechała na trening. Zawodnicy wyjechali z ronda w kierunku PKS Marymont. Dalej stawka przejechała obok AWF i dotarła do Łomianek. Od początku treningu na czele stawki tempo nadawali Krzysztof Skrobisz i Cezary Karpiński. Owa dwójka prowadziła grupę w tempie około 40 km/h. Zawodnicy przejechali przez Dziekanów i po niedługim czasie dotarli do Czosnowa. W tym miejscu połowa stawki zawróciła na Warszawę, a pozostałą dziesiątka skierowała się w lewo na boczną drogę, której wylot znajduje się na szosie na Leszno. Na tym odcinku trasy grupa jechała w miarę spokojnie, a tempo jazdy oscylowało w granicach 30 km/h. Dalej kolarze dotarli do głównej drogi, na którą stawka skręciła w lewo w kierunku Roztoki. Na tym etapie treningu peleton mknął do przodu z średnią prędkością 35 km/h. Przed Lesznem stawka przyspieszyła i kolarze zaczęli zajmować dogodne pozycje przed finiszem na lotną premię. Ostatecznie lotny finisz padł łupem SylwuSa, za którym tablicę z napisem Leszno przejechał Ceranek i Aktor. Dalej grupa skręciła w lewo na Warszawę. Na tym odcinku trasy kolarze jechali ze sprzyjającym wiatrem, co sprawiło ze prędkość jazdy wzrosła do około 40 km/h. Przed Zaborowem Ceranek z Krzyśkiem Babiczem w pewnym momencie przyspieszyli do 50 km/h. Nastepnie stawka w dalszym ciągu utrzymywała tempo 40 km/h. Za Borzęcinem od stawki oderwał się Ceranek wraz z jeszawodnikiem. Reszta stawki nie zareagowała na ten fakt i w/w dwójka jako pierwsza dotarła do Warszawy. Za nimi przyjechał SylwuS z Krzyśkiem Babiczem, wraz z innymi kolarzami.

trening
05.12.2004


Dzisiejszego słonecznego poranka na rondzie zjawiło się 20 osób. Po odczekaniu 15 minut kolarze wyjechali na trening. Grupa wyjechała z ronda w kierunku Hali Marymonckiej. Dalej zawodnicy dotarli do Łomianek. Nadym odcinku trasy grupa jechała w całości i nikt się nie wychylał. Po dotarciu do Dziekanowa na prowadzenie wyszedł Krzysztof Skrobisz i zmagając się z silnym niesprzyjającym wiatrem jechał on w tempie dochodzącym do 40 km/h. Spowodowało to podzielenie się stawki. W Czosnowie Krzysiek zwolnił tempo jazdy i do prowadzących dojechała reszta kolarzy. Dalej grupa skierowała się w lewo ba boczną drogę, której wylot znajduje się na szosie prowadzącej do Leszna. Gdy kolarze wjechali na główną drogę na prowadzenie wyszedł Krzysztof Babich. Wykorzystał on niewielkie wzniesienie i podkręcił tempo jazdy do 35 km/h. Ta akcja spowodowała rozerwanie peletonu i odpadnięcie kilku ludzi. Dalej kolarze dotarli do Leszna. W tej miejscowości grupa skierował się w lewo na Warszawę. Na tym odcinku trasy Krzysiek Baicz i Jerzy Ceranka – Ceranek wykorzystując sprzyjający wiatr, dwukrotnie podkręcili tempo do 48 km/h. Spowodowało to odpadnięcie od prowadzących kolejnych zawodników. W Zaborowie stawka skierowała się w lewo na Boczną drogę prowadzącą do Babic Starych. Nadym odcinku trasy stawka jechała spokojnie i po niedługim czasie Klarze dotarli do Warszawy.

trening
04.12.2004


Na dzisiejszym treningu zjawiło się około 15 osób. Po chwili kolarze rozpoczęli trening. Kolarze wyjechali z ronda w kierunku PKS Marymont, by następnie przejechać obok AWF. Dalej stawka przejechała przez Łomianki. Następnie na prowadzenie wyszedł Marek Ciunowicz- Torebka i prowadził całą stawkę aż do Dziekanowa. Za w/w miejscowością na czele stawki jechał Krzysztof Skrobisz, który doprowadził resztę peletonu do Czosnowa. W tym miejscu kolarze skręcili w lewo na boczną drogę, której wylot jest na trasie na Leszno. Od tego momentu w peletonie zapanował spokój i kolarze jechali w „zimowym” tempie. Dalej kolarze przejechali przez Leszno i skierowali się w lewo na Warszawę. Następnie grupa dotarła do Zaborowa. W tym miejscu stawka skierowała się w lewo na boczną drogę, której wylot jest w Babicach Starych. Na tym odcinku trasy kolarze w dalszym ciągu jechali spokojnie i po pewnym czasie dotarli do Warszawy.

 
SONDA 1
SONDA 2