Ilość odwiedzeń
ARCHIWUM - Czerwiec
trening

26.06.2005


(brak czasu ..)

kolejność na mecie:

1. Jarosław Górecki 100 pkt
2. Paweł Maćkowski 70 pkt.
3. Paweł Topolski 50 pkt.
4. Damian Dominiak 40 pkt
5. ...
6. Sławomir Nitecki 32 pkt
7. ...
8. Krzysztof Zielonka 24 pkt
9. ...
10. ...

(Jak ktoś by chciał uzupełnić w/w informacje to proszę pisac)

P.S. Klasyfikacja uzupełniona

INFORMACJA

21.06.2005


Dotarła do nas bardzo przykra wiadomość. W dniu 18 czerwca po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Jacek Karol Filar


Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godzinie 10:00 na Bródnie w kościele drewnianym.

trening

19.06.2005


W ten niedzielny poranek na rondzie zjawiło się około 30 osób...


trening

18.06.2005


W dniu dzisiejszym na rondzie pomimo niepewnej pogody zjawiło się około 15 osób. Na Sobotnim treningu mieliśmy gościa w postaci Roberta Radosza Radosna grupy PSB Atlas Orbea. O 9:15 kolarze wyjechali na trening. Początkowo peleton zmagał się z bardzo silnym czołowym wiatrem, co wydanie zmniejszyło tempo jazdy do około 25 - 30 km/h. Z taką prędkością stawka dotarła do Jabłonnej, gdzie kolarze skręcili w prawo na Chotomów. Po niedługim czasie zawodnicy przejechali przez Starą Olszewnicę i skręcili w prawo na Legionowo. Po chwili grupa ponownie skręciła tym razem w lewo (skrót na Dębe). Na tym odcinku trasy do grupy dołączyli się kolarze z Nowego Dworu Mazowieckiego. Dalej stawka przejechała przez zaporę i skierowała się w lewo na Pomiechówek. Na tym odcinku trasy peleton zmagał się z bocznym wiatrem a tempo jazy wynosiło około 40 km/h. Dalej kolarze przejechali przez lotną premię i przejazd kolejowy. Następnie grupa skierowała się na Stanisławów. Dalej grupa przedostał się przez Nowy Modlin i "Stary Most". Dalej kolarze wjechali na drogę równoległą do dwupasmówki i po chwili znaleźli się w Czosnowie. Za światłami Peleton jechał z bardzo silnym sprzyjającym wiatrem. Ten fakt wydatnie wpłynał na tempo jazdy które wzrosło do około 55 km/h. Po niedługim czasie wyraźnie zdegustowany zbyt "wolna" jazdą na czoło grupy wyszedł Robert Radosz, który zaczął podkręcać tempo jazdy. Finalnie "Deuter" przyspieszył do 70 km/h a na kole utrzymał się mu tylko Paweł Topolski. Po około 1.5 km intensywnej jazdy w/w dwójka zwolniła i poczekała na resztę stawki. Do mety dotarła cała grupa z której nikt się nie ścigał.

trening - wyścig

12.06.2005


W dniu dzisiejszym na rondzie zjawiło się około 50 osób. Jak już komunikowaliśmy w tą niedzielę miał być specjalny wyścig z nagrodami. Po kilku ustaleniach wygłoszonych przez Pana Jurka Dzierżyńskiego kolarze wyjechali na trening .


"Comiesięczny" wyścig !

09.06.2005


Z inicjatywy Panów: Jerzego Dzierżyńskiego, Romana Skuczyńskiego i Jarka Jabłońskiego w jedną z niedziel każdego miesiąca będzie odbywał się wyścig. Zawody będą przeprowadzane tak samo jak punktowany trening. Każdy zawodnik chcący uczestniczyć w rywalizacji będzie musiał ściśle trzymać się regulaminu, który jak każdy zapewne wie znajduje się na dole działu klasyfikacja. Po wyścigu będzie spotkanie w parku na Młocinach, gdzie na zawodników będą czekać piwo i kiełbaski, oraz nagrody ufundowane przez w/w darczyńców. Pierwsza impreza odbędzie się 12.06.2005 r. Od godziny 9:00 na Rondzie Babka będzie stacjonował Pan Jurek Dzierżyński, który dokładnie omowi sposób przeprowadzania wyścigu i przebieg dalszego spotkania na Młocinach.

trening

05.06.2005


W dniu dzisiejszym na rondzie zabrało sie ponad 30 osób. Po odczekaniu 15 minut kolarze wyjechali na trening ...

( niech ktoś łaskawie prześlemi opis jazdy w ucieczce i kolejność na kresce )


III edycje Pucharu Mazowsza

04.06.2005


Zapraszamy na III edycje pucharu mazowsza 2005 - Szumin koło Łochowa. Wyścig odbedize sie w najbliższą niedziele, zapisy od godziny 11:00, start najmłodszych kategori od godziny 11:30. Wiecej informacji na stronie: www.pucharmazowsza.prv.pl

!! ZAPRASZAMY !!

 
Rondo Babka