ARCHIWUM - Marzec 2009 r.
trening
29.03.2009


W dniu dzisiejszym na rondzie zjawiło się ponad 30 osób ...

i zwycięzcą dzisiejszego treningu został:

Jarosław Górecki

Wyniki dzisiejszego treningu:

  1. Jarosław Górecki 100 pkt.       
  2. Damian Dominiak 70 pkt.
  3. Cezary Karpiński 50 pkt.
  4. Bartłomiej Mazurek 40 pkt.
  5. Bogdan Banaszek 36 pkt.
  6. Artur Mioduszewski 32 pkt.
  7. Andrzej Ramza 28 pkt.
  8. Arkadiusz Oleszkiewicz 24 pkt.
  9. Sylwester Matusiak 20 pkt.
  10. Michał Dobrzyński 16 pkt
Jeżeli ktoś chciał by uzupełnić, bądź skorygować w/w wyniki to proszę pisać rondobabka@wp.pl
Jutrzejsze otwarcie sezonu Rondo Babka Team
28.03.2009

W dniu jutrzejszym (niedziela 29.03.2009 r.) spotykamy się na rondzie o godzinie 9:00. Należy pamiętać, iż dziś w nocy zmienia się czas z zimowego na letni a zatem śpimy godzinę krócej. Co do Samego rozpoczęcia, to postępujemy dokładnie tak jak na zwykłem punktowanym treningu. Do jabłonnej tempo regulowane, dalej zaczynamy rywalizację. Oczywiście uważamy na zamknięte przejazdy kolejowe, oraz sygnalizację świetlną. Na szczególną uwagę zasługuje remontowana przeprawa w Dębe. Jest tam sygnalizacja świetlna a ruch odbywa się wahadłowo.

trening
28.03.2009

W dniu dzisiejszym na rondzie zjawiło się około 25 osób. Po odczekaniu 15 minut kolarze wyjechali na trening. Zawodnicy w spokojnym i równym tempie przejechali całą wyścigową rundę. Jak się okazuje trasa jest w całości przejezdna a na odcinku za Pomiechówkiem leży nowy asfalt.

dla przypomnienia:

<<< REGULAMIN >>>

 

m


Trasa rundy wyścigowej
26.03.2009

Nadesłał Tomasz Domański:

"dodałem trasę na weekend do serwisu gpsies.com i pomyślałem, że może się komuś przydać więc przesyłam linka:

>>> link <<<

Serwis jest o tyle miły, że nie bombarduje reklamami i jest darmowy. Pozwala na przeglądanie map w GoogleMaps, MicrosoftMaps itp. z pokazaniem przekroju wyskokości. Dodatkowo jak ktoś ma Garmina czy inne takie cudo z mapą, to można sobie wgrać trasę do GPS'u."

Kolarstwo Masters
21.03.2009

W dniu dzisiejszym do grona naszych partnerów dołączył serwis Kolarstwo Masters, w którym można odnaleźć aktualne informacje takie jak:

Kalendarz Startów Masters
Wyniki
Regulaminy
Zdjęcia


i wszystko to co jest związane z szosowym kolarstwem amatorskim.

www.kolarstwomasters.pl

Rozpoczecie sezonu letniego 2009 !
20.03.2009


Sezon zimowy dobiega końca i już niedługo, bo 29 marca po zmianie czasu z zimowego na letni spotykamy się na Rondzie Babka o godzinie 9:00. Jak co roku w pierwszą niedzielę czasu letniego odbędzie się pierwszy punktowany trening zaliczany do klasyfikacji Rondo Babka Team. Jak co roku ściganie będzie się odbywać zgodnie z poniższym regulaminem.

<<< REGULAMIN >>>

W tym roku rywalizacja będzie się odbywać prawie na tej samej trasie co rok temu. Nowością będzie niewielka modyfikacja trasy. Po skręcie w lewo w miejscowości Borkowo jedziemy doliną rzeki Wkry i za miejscowością Błędowi skręcamy w lewo na most. Dalej jak droga prowadzi po niedługim czasie wyjedziemy w Pomiechówku. Aby zapoznać się z trasą przygotowaliśmy mapę, na której wyścigowa runda Rondo Babka Team zaznaczona jest na czerwono: 

(Mapa jest szczegółowa, a co za tym idzie jest dość sporych rozmiarów - 669 kb i może się dość długo wczytywać. Pod mapą znajduje się jej kopia w formacie rar.)

m

mapa_nasielsk2009

opis trasy:

Wyjazd z ronda w kierunku mostu Gdańskiego. ZA przeprawą na rondzie skręt w lewo w ulicę Jagiellońską. Dalej cały czas prosto aż do Jabłonnej, gdzie za ostatnimi światłami następuje skręt w prawo na Chotomów, a następnie cały czas prosto, pokonując tory kolejowe, aż do miejscowości Olszewnica Stara, gdzie na skrzyżowaniu skręca się w prawo o 90 stopni w kierunku Legionowa. Po drodze mija się mostek nad Kanałem Brudnowskim, by zaraz skręcić na kolejnej Krzyżówce w lewo na Dębe. Zaraz za zaporą, przez najbliższe rondo kierujemy się prosto, aż do miejscowości Chrcynno, mijając po drodze krzyżówkę, na której skręca się w lewo, aż do samego Nasielska. Dalej jedziemy główną drogą nr 571 mijając po drodze Stare Pieściorgi, Ruszkowo, aż do miejscowości Borkowo, gdzie następuje skręt w lewo w boczną drogę. Na tym odcinku za miejscowością Błędowo skręcamy w lewo na most nad rzeką Wkra. Za przeprawą po wzniesieniu skręcamy w prawo. Dalej jak droga prowadzi przejeżdżamy przez Goławice Pierwsze, Gołąwice Drugie, i po niedługim czasie wyjeżdżamy w Pomiechówku. W tym miejscu następuje skręt w prawo. Dalej pokonujemy przeprawę nad Wkrą i kierujemy się na Stanisławowo. Następnie za torami skręcamy w lewo na Nowy Modlin. Dalej na skrzyżowaniu kierujemy się w lewo w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Dalej pokonujemy most nad Narwią i Wisła. Za przeprawami przed "Starym Mostem" skręcamy w lewo na Jabłonną. Od tego momentu jedziemy cały czas drogą nr 630 pokonując po drodze Bożą Wolę, Suchocin, Skierdy, aż dotrzemy do Jabłonnej, gdzie usytuowana jest meta.

Warszawa - Jabłonna - Chotomów - Stara Olszewnica - Kałuszyn - Dębe - Chrcynno - Nasielsk - Pieściorgi - Ruszkowo - Borkowo - Błędowo - Pomiechówek - Goławice Pierwsze - Gołąwice Drugie - Pomiechówek - Stanisławowo - Nowy Modlin - Boża Wola - Suchocin - Skierdy - Jabłonna

 

Foto z treningu by Mocniak
15.03.2009

Dzieki Mocniakowi prezentujemy galerię z ostatniego niedzielnego treningu

 

 

>>> galeria <<<


t
l